Contact information


Coneco Romania



Address: Str. Av. Vasile Fuica, Nr.64, Bucuresti

Phone 1: +4 021.224.40.87

Phone 2: +4 021.224.43.49

Email: oferte@coneco.ro marketing@coneco.ro

Ionut Carabas



Position: Director General

Phone 1: +4 0722.22.85.22

Phone 2: +4 021.224.40.87

Email: ionut.carabas@coneco.ro

Stefan Popa



Position: Director Executiv

Phone 1: +4 0758.758.807

Phone 2: +4 021.224.40.87

Email: stefan.popa@coneco.ro office@coneco.ro

Adrian Barbu



Position: Sef Productie

Phone 1: +4 0758.758.806

Phone 2: +4 021.224.40.87

Email: adrian.barbu@coneco.ro

Dragos Pana



Position: Sef Serviciu Tehnic-Ofertare

Phone 1: +4 0758.758.811

Phone 2: +4 021.224.40.87

Email: dragos.pana@coneco.ro

Costin Ionescu



Position: Specialist Marketing

Phone 1: +4 0758.758.850

Phone 2: +4 021.224.40.87

Email: costin.ionescu@coneco.ro marketing@coneco.ro oferte@coneco.ro

Bianca Galetuse



Position: Inginer Tehnic-Ofertare

Phone 1: +4 0741.265.077

Phone 2: +4 021.224.40.87

Email: bianca.galetuse@coneco.ro marketing@coneco.ro oferte@coneco.ro